Akcie

Vitara Copper Edition

Vitara v exkluzívnej limitovanej edícii Copper urobí z každej jazdy výnimočný zážitok. Zamilujete si pohodlie a luxusné detaily v medenej farbe. Cena Vitary v prevedení Copper Edition je od 17 600 eur.

Baleno s bonusom 2 300 €

Pripravili sme pre vás dve skvelé ponuky na nákup najpriestrannejšieho auta vo svojej triede. Baleno teraz môžete získať s bonusom až 2 300 €. 

Suzuki SX4 S-Cross teraz s troma bonusmi

Vyštartujte po nový SX4 S-Cross s cenovým zvýhodnením 2000 € a s financovaním bez navýšenia. V cene získate aj ročné povinné zmluvné a havarijné positenie. Rozhodnite o kúpe ešte dnes.

Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvo

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

Baleno - Protiklady sa priťahujú

Na cesty vyráža s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Nové Baleno v sebe spája protiklady do jedného harmonizujúceho celku.